Technológiaifejlesztőmérnök.

Feladatok:

  • Fejlesztés,újtechnológiákkidolgozása,bevezetése
  • újegyedigépek,BerendezésekBeüzemelése
  • Gyártásifolyamatokelemzése,optionalizálásaazüzemteljesterületén
  • TechnológiaidokumentációkElkészítése,FelügyeleteésKarbantartása
  • ÜzemiKísérletekKoordinálásaésdokumentálása
  • AGyártásbantartósanferépőkonkrétproblémáktechnológia-orientáltelemzése,Megoldása
  • AMinőségügyiProblémákMegoldásábanValóközreműködés
  • Minőség,TechnológiatatisztikaiElemzéseHavonta,NegenéventeésÉvente
  • ÖnállóésCsapatszintűprojektekmegvalósítása
  • folyamatoskommunikációéskoordinációaziltékesterületekkel(研发,Projektmérnökség,műszakvezetők,stb。)

Elvárások:

  • Gépész-VagyVegyészmérnökiVégzettség
  • Pályakezdővagy 2 - 3éveshasonlómunkakörbenszerzett szakmai tapasztalat
  • MS OfficeFelhasználóiSzintűaremerete
  • Aktív,kommunikációsszintűangolnyelvtudás
  • Photíz,PontosMunkavégzés
  • alkalmazkodókészség,CsapatbanvalóegyüttműködésKépessége

előnytjelent:

  • polimertechnikaszakirány
  • MSC文凭
  • Autodesk Inventor,Minitab Ismerete

amitkínálunk:

  • SzakmaiFejlīdésmultinacionáliskörnyezetben
  • VersenyképesJuttatásiCSomag.
  • Továbbképzési,NyelvtanulásiLehetőségek
  • 稳定NagyvállalatiHáttér.

Állás,MunkaTerülete(I):

  • Gyártás,末端
  • folyamatmérnök.
  • Mérnök.
  • Gépészmérnök.
  • Vegyészmérnök.

SzükségesGapasztalat:

Pályakezdő,vagy 2-3évszakmai tapasztalat

SzükségesVégzettség:

埃伊

szükségesnyelvtudás.

安哥尔(Középfok/kommunikációképesszint)

FoglalkoztatásJellege:

TeljesMunkaidő.

MunkavégzésHELEE:

2537Nyergesújfalu,VargaJózsefTér